Σε λίγες μέρες η μικρή μου Ιωάννα κλείνει τα 4! Η επιλογή του θέματος ήταν μονόδρομος: τα γενέθλια μας φέτος θα είναι αφιερωμένα στην Άριελ, τη μικρή γοργόνα. Οπότε όπως καταλαβαίνεται ξεκίνησα τις προετοιμασίες για το πάρτι. Φέτος που μεγαλώσαμε έχει και δική της άποψη και το χαίρεται περισσότερο γιατί συμμετέχει ενεργά στις προετοιμασίες. Πολύτιμος βοηθός μου και η μεγάλη αδερφή της…η Κατερίνα που με βοηθάει να διαλέξω και να καταλήξω στο τι θα χρησιμοποιήσω από μια πληθώρα ιδεών που βρήκα στο διαδίκτυο.
Ας ξεκινήσω με μια κατασκευή:
Είμαι σίγουρη ότι θα κάνω και άλλες μια που η μικρή μου λατρεύει τις στέκες και τις θεωρεί απαραίτητο αξεσουάρ για την κάθε εμφάνιση της…
Μέχρι την επόμενη φορά…
Σας φιλώ
Άννα
Άννα μου σ ευχαριστώ πολύ πολύ! Περιμένω να δω τι άλλα τέλεια πραγματάκια θα φτιάξεις για το πάρτι σας! Η στέκα σας είναι φανταστική!!
Ευχαριστω για άλλη μια φορα…Εισαι πηγή εμπνευσης!
Πολυ ομορφη στεκουλα
Ευχαριστώ πολύ